VITAJTE

Zaľubova ranč

Miesto pre Vaše zážitky, miesto pre Váš oddych

Image

Tradične typické rodinné služby.

Sme rodinný tím Bilikovcov, pre vytváranie zážitkov a nezabudnuteľných okamihov. Náš ciele je jasný. Vytvoriť rodinu atmosféru, počas celého pobytu u nás. Ocenia to najmä rodiny s deťmi, ktoré žijú vo veľkých mestách a chcú zažiť niečo zaujímavé a zároveň si oddýchnuť na čerstvom vzduchu Slánských vrchov. Máme odvahu byť na ranči iní, a odlíšiť sa naším prístupom. Baví nás hľadať nové trendy a prekvapovať s niečím novým. Máme skúsenosti, a máme identický štýl Náš prístup ku klientom je stále osobný a rodinný .

S pozdravom,Bilikovci.

... sme tu pre vás - a ostatné je o Vás!

Image

O spestrenie voľných chvíľ a zábavu pri príležitosti rodinných osláv a firemných i spoločenských akcií sa postará typická folklórna hudba, westernová hudba, DJ. Ste vždy vítaní, príďte si oddýchnuť aj zabaviť sa ...

REZERVÁCIA

NAPÍSALI O NÁS

ÚŽASNÍ ĽUDIA - NEZABUDNUTEĽNÉ SPOMIENKY

Image
 • Image
  Irenka & Martin - 18.09.2015 13:23
  Celková skúsenosť: ODPORÚČAME

  " Už počas posledných vybavovačiek okolo sestrinej svadby na Bilikovej chate, nám toto krásne tradičné slovenské prostredie veľmi učarovalo. Zrazu neprichádzala žiadna iná sala do úvahy, kde by sme mali osláviť našu svadbu. Čo sa tyká spolupráce, vyhoveniu prianí a komunikácie, všetko na jednicku*. Vyzdvihnúť by sme chceli okrem iného aj výbornú kuchyňu a krásnu výzdobu. Cítili sme sa veľmi prijemne, rodinne a to aj vďaka Bilikovcom a jeho tímu, za čo si zaslúžia jedno veľké DAKUJEM :-) Odporúčame aj na svadobne fotografie! Pozdravujeme cely tím :-) "

 • Image
  Paul & Janka22.07.2015 20:51 - 22.07.2015 20:51
  Celková skúsenosť:Odporúčam všetkými desiatimi.

  " Tento ranč sme našli s mojim teraz už manželom na internete a hneď sa nám toto miesto zapáčilo, hneď sme kontaktovali Bilikovcov a rezervovali sme si termín. Trosku sme sa báli čí aj v skutočnosti to tam tak dobre vyzerá ako na fotkách, ale po nasej prvej návšteve sme vedeli že sme sa rozhodli správne. Okolie chaty je nádherné a je tam aj veľa dobre označených turistických chodníkov. Drevená chata je nádherná ako zvonka tak aj zvnútra, je vidieť že Bilikovci sa o všetko veľmi dobre starajú. Keďže my bývame mimo Slovenska pre mňa bola hlavne dôležitá dobre komunikácia. Komunikovali sme väčšinou cez emaily a aj keď komunikácia na začiatku trosku viazla, neskôr sme pochopili že je to kvôli tomu že na Zalubovej majú non stop akcie každý víkend a niekedy aj cez týždeň, ale 3 mesiace pred svadbou nám bol pán Bilik stále k dispozícii a všetko sa dalo ľahko plánovať a organizovať. Pani Bilikova mi spravila celu výzdobu, kytičku, pierko aj venček presne podľa fotiek ktoré som jej poslala. Ja som neverila vlastným očiam keď som videla moju kytičku, splnila mi môj sen a za to jej veľmi pekne ďakujem. Odporúčam všetkými desiatimi. Rodina Bilikova opäť potvrdila že keď sa niečo robí so srdcom, vidno to aj na výsledkoch. Naši hostia aj domáci aj zahraniční boli totálne unesení super službami a chutným jedlom. Veľmi mi ako neveste pomohlo vo svadobný deň že som sa mohla spoľahnúť na pána Bilika a jeho rodinku, ukázali izby naším domácim aj zahraničným hosťom, navarili super chutný paprikáš a ja som sa nemusela o nič starať a plne si užívať náš Veľký deň. Na ranči sme ostali až do pondelka a veruže každému sa veľmi ťažko odtiaľto odchádzalo. Ďakujeme rodinka Bilikova za všetku vašu pomoc, profesionálny prístup a otvorenú komunikáciu veľmi si to vážime a prajeme vám veľa úspechov pri organizovaní ďalších akcii "

 • Image
  Vierka a Ferko Kudivániovi - 29.09.2015 18:20
  Celková skúsenosť: Ďakujeme

  " Chceme sa srdečne poďakovať celej rodinke Bilíkových. Vytvorili ste jedno úžasné miesto pre udalosti ako je svadba.Všetci sa u Vás cítili veľmi príjemne. Hoci nám počasie nevyšlo a nedalo sa byť vonku, no aspoň sme si mohli všetci spoločne užívať svadbu v krásne ľudovo ladenom interiéri. Chcela by som vyzdvihnúť schopnosť riešiť nečakané situácie, či už neočakávaných hostí na chate alebo stravu pre nich :D. Čo sme nezvládli my, zvládla rodina Bilíkových za nás :)Ďakujeme za ústretovosť, že ste nám dali voľnosť v zasadacom poriadku či výzdobe a mohli sme sa tak kreatívne vyhrať. Celkovo chválime jedlo, veľmi pozitívne ohlasy boli najmä na paprikáš, sami sme nečakali, že to bude z tak chutného a jemného hovädzieho mäska. Tiež pirohy boli vynikajúce :) Pivo ste vybrali tiež výborne , až tak, že sud sa minul ešte v piatok pred svadbou :D.Ešte,že ste mali v zálohe ďalší :) Keby nemuseli všetci ísť v pondelok do práce, sme tam ešte v pondelok :) ĎAKUJEME, S pozdrvom Vierka a Ferko "