RANČ ZAĽUBOVA
TRADIČNÁ DOMÁCA KUCHYŇA
ZAĽUBOVA

BILIKOVÁ CHATA

MIESTO, KDE SI VAŠE CHUTE PRÍDU NA SVOJE

Image

...Kde sa dobre varí, tam sa dobre darí...

Vážení hostia a milí priatelia, dovoľujeme si Vás srdečne privítať u nás, v štýlovej chate. Naším prianím je pripraviť pre Vás zážitkovú gastronómiu s nezabudnuteľnou harmóniou chutí a vôní, ktoré sme pre Vás s láskou ukuchtili. Nech sa práve u nás Váš život naplní radosťou, duša slnkom a srdce láskou.

Dobrú chuť!Bilikovci :)

JEDLÁ Z NAŠEJ KUCHYNE

ORIGINÁLNE A TRADIČNÉ DOMÁCE JEDLÁ

Image
TRADIČNÉ JEDLÁ

DOMÁCA KUCHYŇA

V štýlovo zariadenej reštauračnej časti „koliba“ Vás prekvapí príjemne prostredie a tradičná domáca kuchyňa. Okrem širokého výberu tradičných slovenských jedál si môžete vybrať aj z ponuky vegetariánskych jedál, jedál na grile a pestrého rozsahu rôznych špecialít. V „kolibe“ sa nachádza aj bar s výčapným zariadením. O príjemnú atmosféru a kulinársky zážitok sa stará profesionálna „krojovaná“ obsluha.

Príďte ochutnať
Image
Image
KAŽDÝ JE SPOKOJNÝ

MENU NA ŽELANIE

Našou prioritou je dopriať našim hosťom vynikajúci gurmánsky zážitok, ktorý radi odporučia svojim známym a vďaka ktorému sa k nám budú sami radi vracať. Preto podľa želania, druhu a počtu delíme Menu pre: svadbu, oslavu, firemnú akciu, sústredenie, školenie aj iný event. Ubytovaným hosťom poskytujeme raňajky, polopenziu pripadne aj plnú penziu.

VYVERTE SI
U NÁS SI POCHUTNÁ KAŽDÝ

NAŠE ŠPECIALITY

Na objednávku pripravíme špeciality podľa Vašich požiadaviek ako aj pečené prasiatko, jahňa, hus, moriaka, kačicu, zajaca, bažanta, prepelicu, atď. Podľa Vašich predstáv a želaní pripravíme slávnostné prestieranie, interiérové aranžmány, kvetinovú výzdobu, ale aj hudbu ku každej individuálnej akcii. Nápojový lístok samozrejme doplníme o Váš obľúbený druh alebo značku.

REZERVÁCIA
Image

TRADIČNÁ DOMÁCA KUCHYŇA